O firmie

Jesteśmy w programie „Centrum Narzędziowe” firmy GRUPA TOPEX. Dzięki bliskiej współpracy z wieloma dostawcami zapewniamy stałą dostępność wysokiej jakości towaru w atrakcyjnej cenie.

Centro-Bud Stefan Bedkowski stanowi kontynuację działalności pod firmą Centro-met Stefan Bedkowski. Swą działalność rozpoczynaliśmy od detalicznej i hurtowej sprzedaży artykułów metalowych i narzędzi. W kolejnych latach, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, otworzyliśmy mieszalnię tynków i farb, uruchomiliśmy sprzedaż materiałów budowlanych, stworzyliśmy serwis narzędzi i elektronarzędzi.

Podążając za trendami stworzyliśmy ofertę doradczą w Eko budownictwie. Polega ona na kompleksowej obsłudze od eko doradzania poprzez sprzedaż, dostawę na budowę i polecenie odpowiednich wykonawców.

Jesteśmy przedstawicielem wiodących dostawców ekologicznych materiałów budowlanych. Uczestniczymy w szkoleniach aby nasza wiedza w tym temacie była pełna i aktualna co jest potwierdzone posiadanymi certyfikatami. Informując o Eko budownictwie pomagamy uniknąć naszym klientom wysokich kosztów eksploatacji swoich mieszkań. Jesteśmy przekonani, że inwestując nasz czas i energię w rozwiązania ekologiczne w budownictwie wspieramy branże budowlaną w najlepszym z możliwych kierunku rozwoju.

centro-bud

Celem firmy jest budowanie trwałych, opartych na wzajemnych korzyściach, więzi z naszymi Klientami. Realizujemy to poprzez politykę przewidywalności, terminowości oraz elastyczności. Centro-Bud Stefan Bedkowski dynamicznie rozwija swą działalność, stale rozszerza swą ofertę i dostosowuje ją do potrzeb indywidualnych Klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponując im najnowsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania oraz konfigurację zakupów. Mamy na celu oszczędność cennego czasu, dlatego proponujemy najbardziej uniwersalny asortyment w jednym miejscu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Nasza oferta – https://centro-bud.com/oferta/
Nasz facebook – https://www.facebook.com/CentroMetBedkowski