Dealer Husqvarna

Zadzwoń –> 786 200 117

husqvarna
Dzięki ponad 325 latom innowacji i pasji Husqvarna zapewnia profesjonalistom z branży budowlanej wsparcie, serwis i szeroką gamę maszyn, narzędzi i wszystkich akcesoriów potrzebnych do cięcia, piłowania, wiercenia, wyburzania, szlifowania i polerowania betonu.
Pozwalamy, aby wysoka wydajność odpowiadała użyteczności i bezpieczeństwu, dzięki czemu jesteś gotowy do efektywnej pracy.

Odkryj wiele zalet urządzeń i narzędzi
A co, jeśli możesz mieć najpotężniejsze i najbardziej wszechstronne narzędzie na wyciągnięcie ręki? Co jeśli zawsze możesz wyprzedzić konkurencję, pracując mniej godzin i spalając mniej paliwa? Pełna oferta sprzętu do koszenia Husqvarna ma na celu zapewnienie korzyści dla Twojej firmy. Jesteśmy jednym punktem kompleksowej obsługi wszystkich potrzeb związanych z wyposażeniem trawników i ogrodów!

Ciężka praca wymaga wysokiej jakości akcesoriów
Gdy potrzebujesz największej wydajności i ochrony, możesz liczyć na oryginalne akcesoria Husqvarna. Posiadamy szeroką gamę odzieży ochronnej, narzędzi do koszenia i cięcia, części zamiennych i innych akcesoriów, dzięki którym możesz pracować bezpiecznie w każdej sytuacji.
Jesteśmy dumni z jakości i różnorodności naszych produktów klasy handlowej marki Husqvarna.
Od kosiarek o zerowym promieniu skrętu i dmuchaw po trymery i piły łańcuchowe, Husqvarna oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Im więcej kupujesz, tym więcej dostajesz w zamian. Od profesjonalnego sprzętu klasy premium po niedrogie opcje konsumenckie – Husqvarna oferuje szereg produktów – wszystkie zbudowane wokół użytkownika, z doskonałym designem i niezrównaną wydajnością.

Wsparcie
Sieć wsparcia dealerów Husqvarna jest obszerna. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie Ci tego, czego potrzebujesz. Posiadamy wszelkie niezbędne informacje o produktach, szkolenia online, dane rynkowe, narzędzia reklamowe i wiele innych, dzięki czemu zawsze w razie potrzeby, otrzymasz niezbędne wsparcie i pomoc.

Dorabianie kluczy
W ofercie dorabianie kluczy zwykłych i samochodowych oraz programowanie immobilizera. Więcej informacji

Pozostała oferta – https://centro-bud.com/oferta/
Nasz facebook – https://www.facebook.com/CentroMetBedkowski

  • Pręt stalowy żebrowany w promocyjnej cenie tylko na portalu Buduj.pl ! 💻 ✅Grubość: 12mm ✅Długość: 12m 🛒 Zamów bez wychodzenia z domu ! 🏠 https://buduj.pl/produkty/stal-zbrojeniowa/pret-stalowy-zebrowany-12-metrow-12-mm/17-200/162

  • Siatka ogrodzeniowa ocynkowana oraz zielona -% Promocja trwa do końca listopada https://buduj.pl/produkty/siatki?pc=17-200&area=local

  • Promocja trwa do końca listopada ⏳ https://buduj.pl/produkty/plyty-gipsowo-kartonowe?pc=17-200&area=local

  • Super ceny produktów tylko na Buduj.pl ❗️🎁 Promocja aktualna do 30 listopada lub wyczerpania zapasów ⏳ https://buduj.pl/produkty/izolacja-cieplna/plyta-z-welny-mineralnej-isolight-1000x500mm-150-mm/17-200/162

  • Raty 10 x 0% na cały asortyment LAS i OGRÓD Husqvarna 🎁 Promocja ważna do 30 listopada ⏳ Zapraszamy! Centro-bud Stefan Bedkowski Hajnówka ul. Białostocka 54